Typy NFL: Dubel na niedzielę 22.10.

Ile w sporcie znaczą kontuzje. Tydzień temu przez złamany obojczyk QB Green Bay Packer Aarona Rodgers, Vegas i wszyscy bukmacherzy zarobili krocie. Murowany faworyt przegrał i jego szanse na playoffs spadły do minimum.

W tym tygodniu liczymy na mniejszego pecha. Wybraliśmy dwa mecze, które powinny skończyć po naszej myśli. Tak jak w Dublu i Kuponie na dziś stawiamy, że Carolina Panthers wygrają z Chicago Bears.

W drugim meczu gramy przeciwko najgorszej ekipie w lidze, bo to przynosi zysk. Stawiamy, że okropni Cleveland Browns, którzy są pośmiewiskiem w NFL, przegrają dziś z Tennessee Titans. Uważamy, że goście postawią głównie na grę biegową, bo będą mogli skorzystać z usług swojego najlepszego RB DeMarco Murray’a.

Łączny kurs kuponu NFL na dziś to 2.33 i nie przewidujemy niespodzianek!!!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze