Typy NFL: Dubel na niedzielę 26.11.

W NFL zostanie dziś rozegrana 12. kolejka spotkań, czyli już tylko sześć meczów pozostało do zakończenia sezonu regularnego. Walka o miejsce gwarantujące udział w Playoffs zaczyna się na dobre.

Carolina Panthers jest w pogoni za dobrym miejscem w konferencji NFC. Po słabym początku sezonu Cam Newton wziął się do roboty i wiele wskazuje na to, że powalczą o Playoffs. Aby nadal liczyć się w walce, muszą dziś pokonać Jets. Uważamy, że Pantery wygrają i pokryją handicap -2.5.

Stawiamy też na Atlantę – kolejna ekipę z NFC, która walczy o Playoffs. Tampa Bay wystąpi dziś bez swojego podstawowego Qb Jameisa Winstona, co jest wielkim osłabieniem. Uważamy, że Matt Ryan i Julio Jones poprowadzą dziś ekipę ze stanu Georgia do wygranej więcej niż czterema punktami.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze