Typy NFL: Kupon na niedzielę 12.11.

Oto nasz kupon na niedzielne mecze w NFL, która rozgrywa dziś 10. serię spotkań. Łączny kurs kuponu z NFL wynosi 2.29.

Stawiamy na wygraną Lions z Browns i pokrycie handicapu -3.5 co nie powinno stanowić żadnego problemu, gdyż Cleveland to najgorsza obok San Francisco ekipa NFL.

Postawimy również na Steelers, że wrócą z wyjazdu do Indianapolis z kolejnym zwycięstwem. Colts mają sezon spisany na straty z powodu kontuzji podstawowego rozgrywającego Andrew Lucka. Liczymy, że ekipa z Pittsburgha wykorzysta ten fakt.

Na koniec liczymy na LA Rams. To jedna z niespodzianek na plus w tym sezonie i dziś powinno wygrać z Texans, którzy również stracili podstawowego quarterbacka.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze