Typy NFL: New England Patriots – Kansas City Chiefs

Startujemy z nową serią typów w serwisie tylkopilka.pl. Dziś rozpoczyna się nowy sezon NFL – czyli najlepszej ligi futbolu amerykańskiego i to właśnie z tej ligi będziemy dawali typy. Zapraszamy i jak zwykle życzymy powodzenia nam, a przede wszystkim Wam!

Jeszcze jedno – zanim podamy pierwszy typ. NFL grajcie w Unibecie. Mają dużo rynków związanych z tą ligą – najwięcej z dostępnych bukmacherów. Dlatego polecamy założenie konta u tego bukmachera, który operuje teraz pod TAKIM adresem.

Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

A teraz pierwszy typ na NFL.

Zdobywcy Super Bowl z tego roku rozpoczną sezon przed własną widownią. Na pewno na Gillette Stadium będzie podniosła atmosfera, komplet widzów zapełni obiekt i nic tylko wygrać. Rywalem New England Patriots będzie Kansas City Chiefs. Solidna drużyna, z dobrym coachem Andy Reid’em, grupą młodych i dobrych zawodników i ze słabym quarterbackiem Alexem Smithem.

Kursy na Pats są oczywiście za małe, żeby zawiesić na nich oko. Szukamy zatem handicapu i najlepszy i najbezpieczniejszy wydaje się być ten -4.5. Dlaczego nie wyżej?

Bo Chiefs to nie są chłopcy do bicia, to dobra ekipa, która ma swoje atuty. Owszem Tom Brady i spółka zapewne wygrają, ale nie chce nam się wierzyć, że będzie tu pogrom. Pamiętamy też o tym, że większość meczów w NFL kończy się różnicą mniej niż 10 punktów. Dlatego nie radzimy stawiać proponowanych przez bukmacherów rynków, oferujących dwucyfrową różnicę w punktach.

 New England Patriots – Kansas City Chiefs, typ: 1 (-4.5), kurs: 1.50. 

Komentarze

Komentarze

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?