Typy NHL: Boston Bruins – Nashville Predators

Zeszłoroczni finaliści Puchara Stanleya swój sezon zaczną w TD Garden przeciwko Boston Bruins. Gospodarze w tamtym sezonie załapali się do playoffs, ale odpadli w nich po pierwszej rundzie. Głównym liderem Miśków był Brad Marchand, który zdobył łącznie 85 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej.

Dla Nashville zeszły sezon był prawie perfekcyjny. W PO odprawiali swoich rywali z kwitkiem, aż w finale trafili na Penguins, których nie byli w stanie pokonać. Liderem Drapieżników był zawodnik Kurtek Ryan Johansen, który z 61 punktami przewodniczył drużynie.

Liczymy na podtrzymanie jego formy oraz lepszy wynik niż w poprzedniej kampanii. Nie możemy również zapomnieć o obsadzie bramki w ekipie gości. Pekka Rinne choć już nie jest młody jak kiedyś, to nadal jest to klasa sama w sobie. Celujemy w zwycięstwo gości. Powodzenia.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Boston Bruins – Nashville Predators typ: zwycięstwo Predators, kurs: 2.01.

Komentarze

Komentarze