Typy NHL: Carolina Hurricanes – Calgary Flames

Flames wygrali trzy mecze z rzędu i zmierzają teraz do Północnej Karoliny, aby zmierzyć się z Caroliną Hurricanes. Gospodarze mieli serie pięciu porażek z rzędu, ale ostatnio wygrali 3:0 z Senators.

W bramce w dzisiejszym meczu wystąpi Lack, który w tym sezonie wiele dobrego nie zrobił, a więc zawodnikom z Calgary będzie łatwiej zdobywać bramki. W końcu w ostatnich trzech meczach zdobyli ich aż 13. Tak grając utrzymują się w ścisłej czołówce na Zachodzie i myślę, że nadal będą kontynuować dobrą serię, pokonując Hurricanes.

Powodzenia!

Carolina Hurricanes – Calgary Flames, typ: Flames OT, kurs: 2.03.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB