Typy NHL: Carolina Hurricanes – Columbus Blue Jackets

Hokeiści Carolina Hurricanes swój pierwszy mecz w sezonie wygrali po dogrywce z Minnesotą. Wiele zmian w składzie w trakcie przerwy nie pojawiło się, ale już rok temu ekipa z Północnej Karoliny dawała się we znaki nie jednej drużynie.

Nie wiemy czy w tym sezonie są w stanie dostać się do playoffs, bo na razie na to za wcześnie, ale trzeba bacznie ich obserwować.

Columbus zaczęło od wygranej u siebie 5:0 nad Islanders, a potem straciło 5 bramek z Chicago. Saad odszedł, a przyszedł Panarin czyli moc ofensywna została wzmocniona. Na bramce dzisiaj powinien zacząć już Bobrovsky, czyli ktoś kto w bramce czyni cuda. Liczę na gości. Powodzenia.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Carolina Hurricanes – Columbus Blue Jackets, typ: zwycięzca Columbus, kurs: 1.95.

Komentarze

Komentarze