Typy NHL: Chicago Blackhawks – Nashville Predators

typy NHL
typy NHL

Oliers wygrali po dwóch golach zdobytych podczas gry w osłabieniu, co pozwoliło nam na zarobek kolejnej już nocy. Zapraszamy na kolejny typ NHL Playoffs.

Chicago Blackhawks – Nashville Predators typ: 1, kurs: 2,00.

Jak na razie większa część PO jest underowa, ale jak wiemy grać undery w NHL to jak strzelić sobie w stopę. Nie sposób przewidzieć co się stanie, ponieważ nawet 3 bramki mogą paść w przeciągu półtorej minuty.

Zabierzmy się do meczu numer 2 pomiędzy Jastrzębiami, a Drapieżnikami. Pierwsze spotkanie 1:0 wygrali goście po golu w 8. minucie Arvidssona. Gospodarze przeważali w strzałach, ale znakomity mecz rozgrywał bramkarz Nashville Pekka Rinne. Chicago jeśli przegra ten mecz, to postawi się w bardzo trudnej sytuacji jadąc do Tennessee z wynikiem w serii 0:2. Faworyt jest jeden i wydaje mi się, że armaty gospodarzy powinny odpalić i drugi mecz padnie w ich łupem. Gramy na Hawks. Powodzenia.