Typy NHL: Columbus Blue Jackets – Colorado Avalanche

typy NHL

Calgary dziś w nocy nie zawiodło i wygrało 5:1. Dzisiaj przenosimy się do Columbus do stanu Ohio gdzie Kurtki będą podejmować Lawiny z Colorado.

Obie drużyny walczą o Playoffs. W swoich dywizjach zajmują ostatnie premiowane miejsce awansem. Sądzimy, że większym zwycięstwem dla gości będzie pokonanie rywala z dywizji niż CBJ.

Columbus u siebie ostatnio pokonali Vegas, a dobrze w bramce zaprezentował się drugi bramkarz Korpisalo. Sądzimy, że doda to trochę pewności tej drużynie. W ekipie gości trochę braków spowodowanych kontuzjami. Liczymy na gospodarzy. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Columbus Blue Jackets – Colorado Avalanche typ: 1 OT, 1.70.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze