Typy NHL: Columbus Blue Jackets – Pittsburgh Penguins

Chicago zagrało tragicznie i przegrało 5:0! No cóż, Predators sprawili nam niemiłą niespodziankę. Zabieramy się zatem za kolejną noc. Zapraszamy.

Columbus Blue Jackets – Pittsburgh Penguins typ: Jackets OT, kurs: 1,80.

Po dwóch meczach w Pittsburghu, gdzie Pingwiny wygrały odpowiednio 3:1 i 4:1 rywalizację czas przenieść do stanu Ohio, do Columbus. W obu tych meczach więcej strzałów oddawali goście, ale kompletnie nie przekładało się to na bramki. Bramkarz Penguins Fleury wszedł do bramki pod nieobecność Murraya i wykorzystuje to w 100%. Jego interwencje ratowały gospodarzy przed stratą paru goli.

Mecze te wyglądały tak, że przez większość czasu grę kontrolowali goście, ale to gospodarze strzelali. Trener Kurtek Tortorella powinien wyciągnąć wnioski z obu spotkań i wydaje mi się, że tym razem Columbus wykorzysta swoje okazje, a przede wszystkim będą mieli oni więcej szczęścia. Przy 3-0 w serii dla Pittsburgha będzie już naprawdę arcytrudno cokolwiek ugrać. Dzisiaj gracze z Ohio powinni przedłużyć swoje nadzieje na awans do drugiej rundy. Powodzenia.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB