Typy NHL: Dubel na czwartek 7.12.

Na dziś przygotowaliśmy Dubla z NHL, którego polecamy zagrać. Kurs powyżej 2 więc idealny na podwojenie. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Tampa Bay Lightning – Colarado Avalanche under 6,5 1,50
Takie undery po takich kursach to aż grzech nie pograć. Wiadomo jaką siłą ofensywna dysponują gospodarze i ile są w stanie nastrzelac goli. Ale czy w każdym meczu tak będzie? Wątpię. Skuteczność niekiedy może zawieść, a wydaje mi się, że Colorado przyjeżdżając do słonecznej Florydy na wymianę ciosów nie pójdzie. Gramy under.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Florida Panthers – Winnipeg Jets over 4,5 1,38
Też zaglądamy na Floryde tyle, że na mecz Panter z Odrzutowcami i tutaj gramy całkowicie odwrotnie. Popularny over 4,5, który powinien wejść tutaj bez wahania. Goście są dobrzy z przodu i traci na tym trochę obrona. Gospodarze grając u siebie strzelają więcej bramek niż na wyjazdach. To pozwala myśleć, że każda z ekip strzeli minimum 2 bramki i potem padnie ta 5 decydująca. Powodzenia!

Komentarze

Komentarze