Typy NHL: Florida Panthers – San Jose Sharks

San Jose wyjazd po Wschodzie zaczęli od zwycięstwa nad Flyers i wydaje się, że kolejne zwycięstwo szykuje się nad ekipą z Florydy.

Pantery tracą mnóstwo bramek, co w zestawieniu z Rekinami może się źle skończyć. Ekipa z Zachodu mimo, że w ofensywie nie bryluje, to defensywą nadrabia wszelkie braki z przodu.

Kurs zachęcający, goście na fali wznoszącej, a gospodarze borykają się ze sporymi problemami w obronie. Gramy na Sharks. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Florida Panthers – San Jose Sharks, typ: 2 OT, kurs: 1.88.

Komentarze

Komentarze