Typy NHL: Los Angeles Kings – Columbus Blue Jackets

typy NHL

To co zrobili Jackets na NHL Trade Deadline to coś naprawdę dobrego. Ręce same składają się do oklasków. Powrócił Letestu, wzmocniono siłę ofensywną – Vanek oraz wzmocniono defensywę w postaci Iana Cole’a.

Pierwszy mecz i wygrana u siebie z Washington 5:1. Gospodarze żadnego ciekawego transferu nie zrobili. Można powiedzieć, że przespali ten okres.

Obie ekipy walczą o Playoffs, ale naszym zdaniem lekką przewagę mają Kurtki, które chwytają wiatr w żagle i prą do przodu. Kurs zachęca na postawienie na gości z czego zamierzamy skorzystać. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Los Angeles Kings – Columbus Blue Jackets, typ: 2 OT, kurs: 2.08.

Komentarze

Komentarze