Typy NHL: Minnesota Wild – Philadelphia Flyers

Dzikusy wzięły sprawy w swoje ręce i zaczęli grać nawet przyzwoicie. Dwie wygrane pod rząd i dwa czyste konta robią wrażenie. Właśnie ostatnia wygrana była nad Flyers w Filadelfii 1:0.

Dzisiaj będzie ciężko ponownie zachować czyste konto, ale wydaje się, że wygrana powinna przyjść o wiele łatwiej niż w poprzednim spotkaniu.

Flyers grają standardowo i w miarę dobrze jak na ich poziom. Są mecze napawające optymizmem, ale są takie, które szkoda aż oglądać. Na pewno potencjał w tej ekipie jest, ale zazwyczaj brakuje skutecznej ofensywy. Dzisiaj ponownie może zabraknąć skuteczności w ataku, zatem gramy w stronę gospodarzy. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Minnesota Wild – Philadelphia Flyers, typ: Wild OT, kurs: 1.64.

Komentarze

Komentarze