Typy NHL: Nashville Predators – St. Louis Blues

Trzeci mecz między tymi drużynami zostanie rozegrany w Nashville, gdzie miejscowi podejmą Bluesmanów z St. Louis. Pierwsza gra zakończyła się jedno bramkowym zwycięstwem Predators, natomiast druga podobnie, ale na korzyść Nutek.

Goście w drugiej rundzie są głównie dzięki swojemu bramkarzowi Allenowi, bo linia ofensywna w tych Playoffach kompletnie nie może się odnaleźć. Ostatnio zerwał się Tarasenko strzelając dwa gole.

Gospodarze udział w drugiej rundzie również trochę mogą zawdzięczać swojemu bramkarzowi Rinne, który w meczach z Blackhawks dwa razy zachował czyste konto. Rywalizacja obu drużyn w sezonie zasadniczym i teraz zawsze przynosi sporo emocji oraz walki. Dzisiaj jednak liczę, że lepszą drużyną będzie Nashville. Powodzenia.

Nashville Predators – St. Louis Blues typ: Predators OT 1,66 godz. 21:00.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB