Typy NHL: New York Islanders – Montreal Canadiens

Typy na mecz New York Islanders – Montreal Canadiens w najlepszej, hokejowej lidze świata NHL.

Wyspiarze trochę odbili się od dna, choć w Konferencji Wschodniej jest taki ścisk, że po ewentualnej dzisiejszej porażce mogą znowu spać na ostatnie miejsce. Poprawili grę u siebie co jest elementem podstawowym jeśli myślą o jakiś większych celach.

Canadiens z kolei na wyjazdach prezentują się przyzwoicie i ostatnio wygrali 3:1 z Devils. W bramce Carey Price, który zacznie swoją 37 grę w tym sezonie ze statystykami, które dają mu szóstą pozycję wśród bramkarzy. Do składu na ten mecz może wrócić już Galchenyuk, który z pewnością pomoże gościom. Liczę na punkty dla Habs, aby zeszli oni na przerwę spowodowaną All Star Game w dobrych nastrojach. Powodzenia.

New York Islanders – Montreal Canadiens, typ: Canadiens OT, kurs: 1.86.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB