Typy NHL: New York Rangers – Montreal Canadiens

typy NHL
typy NHL

W serii jest 3-2 dla Rangersów, którzy tej nocy o godzinie 2:00 polskiego czasu zmierzą się w Madison Square Garden z Montreal Canadiens. Zwycięskiego gola dla gospodarzy w poprzednim meczu w 15. minucie dogrywki zdobył Szwed Zibanejad.

Cała seria jest bardzo zacięta i wyrównana. Przebłyski poszczególnych zawodników widoczne w meczach są ozdobą tej serii. Między słupkami dwaj świetni bramkarze – Lundqvist i Price. Prawdopodobnie bez Price’a Montrealu nawet nie byłoby w Play-Offs. Bardzo dużo znaczy dla nich Carey, lecz jak wiemy, nie zawsze można bronic na skuteczności wyższej niż 90%, a jeśli bronisz na niższej to znaczy, że przegrasz mecz. Własna hala i kibice są przewagą Strażników i liczę, że oni wykorzystają szansę i awansują do 2. rundy. Powodzenia.

New York Rangers – Montreal Canadiens typ: Rangers OT, kurs: 1,92.

Uwaga! Unibet przejął od Bet365 dobre kursy na NHL i warto z tego skorzystać.  Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, to kliknij TUTAJ, aby je założyć i grać z nami NHL Playoffs.