Typy NHL: Ottawa Senators – Calgary Flames

typy NHL

Kilka dni temu nam ładnie poszło z ekipą z Calgary, więc dlaczego by znowu nie zagrać na Flames skoro kurs taki dobry? Ostatnio pewnie pokonali Buffalo, które jest mocniejsze od dzisiejszych rywali z Ottawy.

Senators początek sezonu mieli całkiem dobry, ale im dalej tym było już tylko gorzej. O Calgary zdania nie zmieniamy, bo oni bardzo potrzebują wygranych w walce o Playoffs. Mieli dzień przerwy, wiec powinno im to pomóc. Stawiamy na gości. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Ottawa Senators – Calgary Flames, typ: 2 OT, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze