Typy NHL: Pittsburgh Penguins – Washington Capitals

Długo zastanawiałem się na wyborem do tego meczu i postawiłem tutaj na taki under, który proponuje nam bukmacher Unibet. We wcześniejszych meczach linia ta nie została przekroczona ani razu.

W pierwszej grze zawodnicy oddali 56 strzałów, natomiast w drugiej 60. Nie wiem czym kierują się bukmacherzy wystawiając taką linię, ale trzeba spróbować. Może liczą na szaleńczy atak ze strony Capitals, którzy tak naprawdę mają już nóż na gardle. Tak czy siak, w tej serii trzeba również skupić się na obronie i uniemożliwić rywalowi oddawanie strzałów oraz przede wszystkim przestać łapać kary, bo jak do tej pory obie drużyny nagromadziły w sumie 13 kar. Myślę, że więcej jak 64 strzałów w światło bramki tutaj nie zobaczymy. Powodzenia.

Kursy bierzemy z Unibetu. Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, kliknij TUTAJ, aby je założyć.

Pittsburgh Penguins – Washington Capitals typ: under 63,5 strzałów na bramkę(przepisowy czas gry) Kurs: 1,85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB