Typy NHL: San Jose Sharks – Los Angeles Kings

Gospodarze przegrali swój mecz otwarcia pierwszy raz od 7 lat. Każda seria musi się kiedyś skończyć. Rywalem byli Lotnicy i szczerze spodziewałem się ciężkiej przeprawy dla Rekinów i rzeczywiście tak było.

Wayne Simmonds zanotował w tym meczu hat-tricka. Następnej nocy Flyers zagrali z Kings i tam ulegli 2:0. LA po katastrofalnym poprzednim sezonie dobrze weszło w ten, bo wygrali swoje pierwsze spotkanie. Rok temu głównie przeszkodziły im kontuzje i w tym roku kibice liczą na to, że one ich oszczędzą.

San Jose mimo iż stracili 5 bramek, to dzięki swojej dobrej obronie wygrywają mecze. Myślę, że wnioski po tamtym spotkaniu zostały szybko wyciągnięte i już w meczu z Kings będzie to wyglądało lepiej. Gramy na gospodarzy. Powodzenia.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, bo oni starają się o licencję na grę w Polsce? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

San Jose Sharks – Los Angeles Kings typ: zwycięstwo Sharks, kurs: 1.76.

Komentarze

Komentarze