Typy NHL: San Jose Sharks – Nashville Predators

San Jose chyba zacznie tworzyć u siebie fortecę nie do zdobycia, tak jak w zeszłym sezonie. Ostatnio wygrali z Leafs 3:2.

Predators za to ulegli przed własną publicznością 2:6 Islanders i z pewnością chcą o tym szybko zapomnieć. Najlepiej byłoby zmazać plamę i wygrać z Rekinami.

Będzie to trudne, ale nie niemożliwe. My jednak tutaj bierzemy over bramkowy po bardzo dobrym kursie. Mimo, że defensywa gospodarzy funkcjonuje ostatnimi czasy bardzo dobrze, to ofensywa gości może sporo namieszać. Liczymy na grad goli. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

San Jose Sharks – Nashville Predators, typ: Over 5.5, kurs: 1.94.

Komentarze

Komentarze