Typy NHL: St. Louis Blues – Dallas Stars

Dallas grali zeszłej nocy i ulegli nowej drużynie w sezonie 17/18, a mianowicie Golden Knights. Przegrali 2:1 po dwóch golach Neala w trzeciej tercji. Oddawali więcej strzałów na bramkę, ale nic z tego nie wyszło.

Trzeba dodać, że trenerem Gwiazd jest Ken Hitchcock, który w zeszłym sezonie trenował Nutki.

Gospodarze w pierwszym meczu sezonu po niesamowitym spotkaniu ograli mistrzów z Pittsburgha 5:4 po dogrywce. Mimo paru braków spowodowanych kontuzjami, to St. Louis pokazało, że w tym sezonie nadal jest w czołówce. Goście grają „back to back”, a Blues mieli więcej czasu na odpoczynek i regenerację. Mimo, że powraca były trener na stare śmieci, to wydaje mi się, że żadnej taryfy ulgowej tutaj nie będzie. Blues wygrają te grę. Powodzenia.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, bo oni starają się o licencję na grę w Polsce? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

St. Louis Blues – Dallas Stars typ: zwycięstwo Blues, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze