Typy NHL: Toronto Maple Leafs – Boston Bruins

typy NHL

Seria przenosi się do Kanady gdzie Klonowe Liście muszą wygrać przynajmniej jedną grę, aby dalej walczyć o drugą rundę Playoffs.

W poprzednich dwóch starciach padło odpowiednio 6 i 10 goli, a więc over został pokryty. Gospodarze łapią dużo kar, co ofensywna Bruins wykorzystuje bardzo skrupulatnie. Dodatkowo bramkarze Leafs nie należą do najlepszych w lidze, dlatego liczymy na przynajmniej sześć goli. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Toronto Maple Leafs – Boston Bruins, typ: over 5,5, kurs: 1.80.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze