Typy NHL: Toronto Maple Leafs – Dallas Stars

Przed nami ciekawy pojedynek między czwartą drużyną Wschodu, a siódmą ekipą Zachodu. Obie drużyny mają taki sam bilans w ostatnich pięciu potyczkach – 1 wygrana i 4 porażki. Ktoś z tego meczu wyjdzie zwycięsko i na pewno będzie bardziej zadowolony.

Gospodarze pokazują, że radzą sobie bez Matthewsa, a goście bez Bishopa, czyli swojej ostoi w bramce. Leafs u siebie są niepokonani od 10 spotkań i liczymy, że utrzymają tę formę. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Toronto Maple Leafs – Dallas Stars typ: 1 OT, kurs: 1.68.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze