Typy NHL: Toronto Maple Leafs – New Jersey Devils

Znowu celujemy w ekipę z New Jersey, a to dlatego, że kurs na nich według nas jest mocno przesadzony.

Obie drużyny jak na razie niepokonane, z tym że Leafs grali mecz więcej. Gospodarze strzelają więcej, ale za to tracą sporo. 19:10 tak prezentuje się aktualnie ich bilans bramkowy, a u gości wygląda to tak: 10 strzelonych i tylko 3 stracone.

Toronto u siebie zazwyczaj radziło sobie z przeciwnikiem, ale praktycznie zawsze były to wygrane po remisach. Typujemy ten mecz jako 50/50, dlatego wydaje mi się, że taki kurs na Devils spokojnie można pograć. Powodzenia.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Toronto Maple Leafs – New Jersey Devils typ: zwycięstwo Devils, kurs: 2.50.

Komentarze

Komentarze