Typy NHL: Winnipeg Jets – Toronto Maple Leafs

W końcu nadszedł upragniony dzień dla fanów hokeja, a szczególnie hokeja zza oceanu czyli National Hockey League. Oferta jaką dostaliśmy przez zarząd ligi NHL na tę noc to cztery mecze. My zajrzymy do Kanady, gdzie Winnipeg Jets zmierzą się z Toronto Maple Leafs. Zapraszamy!

Zaczniemy od Toronto, które podobnie jak poprzednim roku, teraz również gra w pierwszym meczu sezonu i również z drużyną z Kanady. Jednak tym razem są to Odrzutowce z Winnipeg. Rok temu był to mecz z Ottawą, która po dogrywce wygrała 5:4, a Matthews zaliczył debiut sezonu strzelając 4 bramki.

Dzisiejszy rywal również wymagający oraz musimy wziąć pod uwagę fakt, że będziemy grali w MTS Centre, co jest przewagą gospodarzy. W zeszłym roku Liście załapały się do playoffs z 8. miejsca w Konferencji Wschodniej, co było sporem sukcesem dla tej ekipy.

Przeciwnikom się to nie udało, bo zajęli 9. miejsce w Konferencji Zachodniej. W tym roku apetyty zawodników z Winnipeg są coraz większe i zarówno władze klubu jak i kibice chcieliby zobaczyć swoją drużynę w PO. Przed sezonem wiele mówiło się o wzmocnieniu przede wszystkim obrony, bo przecież to w końcu ona wygrywa mistrzostwa. Nikt tu nie mówi o wygraniu konferencji, ale chodzi o to, aby nie skończyć sezonu wcześniej niż w maju.

Dywizja, w której znajdują się Jets jest wymagająca i będzie szalenie trudno o dobre zdobycze punktowe, dlatego wydaje mi się, że kluczem do sukcesu mogą być zwycięstwa z ekipami spoza dywizji.

Pierwszy mecz sezonu, pełna hala, wszystko zapięte na ostatni guzik. Celujemy tutaj w zwycięstwo gospodarzy. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Winnipeg Jets – Toronto Maple Leafs typ: zwycięstwo Jets, kurs: 1.82.

Komentarze

Komentarze