Typy siatkówka: Sobota 25.10.

Z uwagi na dużą liczbę meczów piłkarskich wypadły nam typy z siatkówki na mecze w środę. Dziś wracamy i obiecujemy większą regularność.

17.00 – Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn

Typ: Asseco Resovia Rzeszów wygra 3:0
Kurs: 1.62

Dziś w Rzeszowie miejscowa Asseco Resovia zmierzy się z Indykpolem AZS Olsztyn. Gospodarze po ostatnim gładkim zwycięstwie z ZAKSĄ 3:0 dziś również mają apetyt na taki sam wynik i stawiamy, że wygrają bez straty seta. Do składu Resovii powrócili już wszyscy mistrzowie świata, którzy ostatnio dostali trochę czasu na odpoczynek po turnieju, a świetnie od początku sezonu spisują się dwaj przyjmujący – Nikołaj Penczew i Rafał Buszek. Olsztynianie dziś będą liczyli na sprawienie niespodzianki, chociaż tak naprawdę nie mają kim postraszyć Rzeszowian. Osoby Grzegorza Szymańskiego, czy Frantiska Ogurcaka na tle miejscowych siatkarzy nie prezentują się zbyt okazale. Gospodarze nie powinni mieć dziś problemów, by wygrać w trzech setach.

18.00 – Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom

Typ: Cerrad Czarni Radom
Kurs: 1.80

Interesująco zapowiadający się mecz będzie miał miejsce dziś w Lubinie, gdzie miejscowy Cuprum podejmie Cerrad Czarni Radom. Radomianie po pięciu rozegranych meczach zajmują piątą pozycję z dziesięcioma punktami na koncie. Cuprum to z kolei dziewiąta siła Plusligi, która nazbierała do tej pory pięć oczek. Czarni w ostatniej kolejce pokonali 3:1 drużynę z Bielska-Białej, a Lubinianie przegrali w Warszawie z miejscową Politechniką. Stawiamy dziś na gości, bo mają oni w swoim zespole lepszych zawodników, jak Lukas Kampa, Daniel Pliński, czy Mikko Oivanen, są w lepszej formie co pokazał ostatni mecz i mają więcej doświadczenia na tym poziomie rozgrywek, co może okazać się decydujące.

18.00 – Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Typ: Powyżej 3.5 setów
Kurs: 1.50

Hit 6. kolejki Plusligi przed nami. Dziś zmierzą się ze sobą Jastrzębski Węgiel oraz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Goście będą mieli dziś okazję przełamać fatalną serię czterech ligowych porażek z rzędu. Stawiamy dziś, że mecz nie skończy się po trzech setach, więc na początek zerkamy na ostatnie spotkania bezpośrednie. W poprzednim sezonie oba zespoły grały ze sobą siedmiokrotnie i aż pięć razy spotkanie było rozstrzygane w tie-breaku. Jastrzębski Węgiel w ostatniej kolejce pokonał beniaminka z Będzina, ale dał sobie urwać seta. ZAKSĘ stać dziś na co najmniej urwanie seta, o seta gospodarzy raczej nie powinniśmy się martwić. Oby.