Typy tenis: Monaco – Nieminen

Monaco może nie zachwyca, ale to ciągle świetny Monaco na clayu i z Nieminenem, który nie lubi albo może inaczej nie potrafi grać na mączce jest faworytem i myślę, że ten mecz zakończy się w dwóch setach.

W Sao Paulo Juan przegrał po mega walce z De Bakkerem, tutaj 6:3, 3:0 z Giraldo, natomiast Jarkko męczył się solidnie z challengerowcem Cecchitano i był blisko porażki. Włoch gdyby zachował nieco więcej zimnej krwi to mógłby ten mecz wygrać, jednak nie wykorzystał dwóch piłek meczowych.

Fin na tej nawierzchni traci swój największy atut, a mianowicie serwis, do tego ten jego forehand nie będzie robił dużej krzywdy.

Dla Monaco to kwestia czasu kiedy odpali i zacznie wygrywać, dobra sytuacja do tego, bo przeciwnik mu leży można powiedzieć. 3 mecze na clayu i 3 wygrane bez straty seta, więc sadzę że wynik się powtórzy.

[sc:bet365]ATP Rio de Janeiro, godz.: 18:30: Monaco – Nieminen, typ: 2:0, kurs: 2,10