Villarreal – Real Madryt typy na rzuty rożne

Villarreal nie przegrał czterech meczów z rzędu, obecnie zajmuje 6. miejsce w tabeli, a na własnym terenie tracą najmniej bramek w lidze, w 12 meczach stracili tylko 9 goli, lepszy bilans ma tylko Barcelona która straciła 8.

Real Madryt jest faworytem tego spotkania, ale ostatni ligowy mecz przegrali z Valencią na wyjeździe 2:1, myślę że w tym spotkaniu nie będą chcieli znowu przegrać i stracić kolejnych ważnych punktów. Na pewno Real będzie częściej przy piłce i stworzy sobie więcej sytuacji bramkowych, co przełoży się na stałe fragmenty gry, dlatego polecam grać dzisiaj Over rzutów rożnych na gości.

Villarreal – Real Madryt, typ: Real Madryt powyżej 5.5 rożnych, kurs: 2.10.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB