West Ham – Chelsea typy na rzuty rożne

Chelsea zajmuje pierwsze miejsce w Premier League, a ich ofensywna jest bardzo skuteczna. Średnio Chelsea zdobywa 5.38 rzutów rożnych na mecz.

West Ham to ligowy średniak, ale mogą wykorzystać w tym meczu przewagę własnego boiska. Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze są bardzo wyrównane, ostatnio to gospodarze wygrali 2:1.

Liczę, że dzisiaj zobaczymy dobrą, ofensywną grę obu drużyn, co przełoży się na stałe fragmenty gry, czyli na interesujące nas kornery.

West Ham – Chelsea, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB