Wolfsburg – Braunschweig typy na rzuty rożne

Pierwszy mecz barażowy o prawo gry w Bundeslidze. Dla gospodarzy jest to szansa na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jeśli chcą ocalić skórę, muszą zacząć strzelać bramki, bo w ofensywie ciężko im idzie.

Braunschweig-owi zabrakło jednego punktu do bezpośredniego awansu, ale dzisiaj mogą potwierdzić formę, grając z drużyną, która długo była w najwyższej klasie.

Liczę, że w tym spotkaniu nie zabraknie emocji i sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne w tym spotkaniu.

Wolfsburg – Braunschweig, typ: powyżej 8.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB