Wolves – Birmingham typy na rzuty rożne

Wolves ostatnie cztery mecze przegrali grając z dużą silniejszymi zespołami. Myślę, że tym razem mają zdecydowanie duże szanse na wygranie tego spotkania. Wilki zdobywają średnio 5.5 rożnych na własnym terenie.

Birmingham to drużyna, która bardzo słabo radzi sobie w meczach wyjazdowych, w ośmiu ostatnich spotkaniach nie wygrali ani jednego.

Patrząc na statystyki polecam grać ten typ ponieważ w Championship rzuty różne padają tak często, że warto się pokusić o ich granie w tym właśnie spotkaniu.

Wolves – Birmingham, typ: Wolves powyżej 5.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB