Zacznij skutecznie pomnażać swoje pieniądze !

Zarejestruj się, kup abonament w serwisie kuptypy.pl i zacznij skutecznie pomnażać swoje pieniądze.
Zysk osiągnięty w kuptypy.pl w okresie od 26 września do 26 października wyniósł aż 20,18% !!
Co to oznacza?

Jeśli miałbyś 1000 zł swoich oszczędności i grał tylko typami przesłanymi przez kuptypy.pl w okresie abonamentu, to zarobiłbyś na czysto ponad 200 zł. Oczywiście grając wyższymi stawkami niż 100 zł, Twój zarobek byłby odpowiednio wyższy 😉 Żaden bank, żaden „xxxgold” czy inni „dziwni czarodzieje” i szamani nie zagwarantują ci takiej stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału!
Najfajniejsze w kuptypy.pl jest jednak to, że jeśli coś pójdzie nie tak, a „cuda” czasami się zdarzają, czyli np.: sędzia nie uzna prawidłowo zdobytego gola, Messi nie trafi z karnego, Kamil Glik znowu nie do tej bramki, czy zabraknie jednego małego punkciku w meczu koszykówki lub inne tego typu przypadki spowodują w konsekwencji, że zysk w okresie abonamentowym będzie mniejszy niż zero, wówczas otrzymasz zwrot abonamentu z serwisu kuptypy.pl ! Tak, tylko w serwisie kuptypy.pl masz gwarancję zwrotu abonamentu, jeżeli zysk w Twoim okresie abonamentowym będzie mniejszy od zera!
Wejdź na kuptypy.pl, zapoznaj się z archiwum typów, przeczytaj regulamin serwisu, zarejestruj się, wykup abonament i czekaj aż otrzymasz na swój telefon komórkowy (dot. tylko użytkowników PL operatorów komórkowych) oraz wskazany adres e-mail kolejny dobry typ po minimalnym kursie 1.50 😉 Typy grasz u swojego bukmachera, jednak w każdym przesłanym do Ciebie typie będzie zawarta informacja o tym, u jakiego bukmachera jest dostępny przesłany typ i po jakim kursie. A zatem nie zwlekaj, tylko zostań użytkownikiem kuptypy.pl i graj dobrymi typami z gwarancją zysku lub zwrotem abonamentu.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB