1. Liga: Angielski zagra w Zawiszy

Karol Angielski został wypożyczony z Piasta Gliwice do Zawiszy Bydgoszcz – ogłoszono na stronie internetowej “Niebiesko-Czarnych”. 19-latek będzie występował w klubie ze Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka do końca sezonu.

Środkowy napastnik jest wychowankiem Korony Kielce. Podczas swojej kariery występował również w Śląsku Wrocław, a od lipca ubiegłego roku broni barw Piasta. Jego kontrakt z gliwicką drużyną ma obowiązywać do końca czerwca 2018 roku.

Angielski ma na swoim koncie 20 rozegranych spotkań w Ekstraklasie. W bieżącym sezonie zaliczył cztery występy w lidze. Ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

Angielski będzie rywalizował o miejsce w składzie z Szymonem Lewickim, Kamilem Żylskim i Arkadiuszem Gajewskim. Obecnie najlepszym strzelcem Zawiszy jest Lewicki, który ma na swoim koncie 11 trafień.

Zawisza zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli 1. Ligi. Ma sześć punktów straty do lidera, Wisły Płock. Pierwszym rywalem drużyny prowadzonej przez Macieja Bartoszka po przerwie zimowej będzie Pogoń Siedlce. Spotkanie odbędzie się 5 marca.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…