1. Liga: Remis w Bydgoszczy

Zawisza Bydgoszcz zremisował na własnym stadionie 2:2 z Arką Gdynia w spotkaniu 18. kolejki 1. Ligi. Dla gospodarzy było to czwarte spotkanie z rzędu bez zwycięstwa.

Pierwszego gola strzelili goście w 25. minucie gry. Michał Nalepa otrzymał podanie od Marcusa da Silvy i mocnym strzałem zaskoczył Łukasza Sapelę. Kwadrans przed zakończeniem spotkania, Zawisza doprowadził do wyrównania. Przemysław Stolc sfaulował w polu karnym Jakuba Łukowskiego, a rzut karny wykorzystał Kamil Drygas.

Sześć minut później, było 2:1 dla Arki. Na listę strzelców, po uderzeniu z rzutu wolnego wpisał się Da Silva. Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry, Drygas. 24-latek wykorzystał zamieszanie w polu karnym rywali i z bliska skierował piłkę do bramki.

Po remisie, Arka zajmuje drugie miejsce w tabeli. Piłkarze Grzegorza Nicińskiego mają jeden punkt straty do Wisły Płock. Zawisza jest na ósmej pozycji w lidze.

Kolejnym rywalem Arki będzie Wisła. Zawisza w następnej serii gier zmierzy się z MKS-em Kluczbork.