1. Liga: Remis w Legnicy

Miedź Legnica zremisowała na własnym stadionie 1:1 z Zawiszą Bydgoszcz w meczu 21. kolejki 1. Ligi. Gola dla gospodarzy strzelił Artjom Artjunin, a trafienie dla gości zaliczył Karol Angielski. Dla obu zawodników były to pierwsze bramki w drugiej klasie rozgrywkowej.

Jako pierwsza na prowadzenie wyszła Miedź. Dwie minut przed przerwą, strzał z dystansu oddał Marek Gancarczyk, a piłkę zdołał odbić Łukasz Sapela. Dobitka Artjunina była jednak skuteczna. Goście doprowadzili do wyrównania dziesięć minut po zmianie stron. Na listę strzelców wpisał się Angielski, który z bliska skierował piłkę do bramki, przedłużając uderzenie Gala Arela.

Po remisie, Zawisza zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Ma sześć punktów straty do lidera, którym jest Wisła Płock. Miedź po porażce znajduje się na dwunastej pozycji w lidze.

Kolejnym rywalem drużyny prowadzonej przez Ryszarda Tarasiewicza będzie Wisła Płock. Zawisza w środę w pierwszym meczu półfinału Pucharu Polski zmierzy się z Legią Warszawa.