1. Liga: Wigry remisują z Bytovią

W meczu 4. kolejki piłkarskiej 1. Ligi Wigry Suwałki zremisowały przed własną publicznością z Bytovią Bytów 2:2 (2:1).

Kibice zgromadzeni na stadionie nie mogli narzekać na brak emocji. Już w 7. minucie wynik otworzył Bartłomiej Kalinkowski. Drugie trafienie dla gospodarzy niecały kwadrans później dołożył Adrian Karankiewicz. Tuż przed przerwą kontaktowego gola dla gości zanotował Michał Jakóbowski. W drugiej połowie wyrównanie przyjezdnym zapewnił Dawid Kort.

Był to pierwszy remis zawodników z Suwałk w tym sezonie. Wigry nie wykorzystały okazji do objęcia prowadzenia w ligowej tabeli i aktualnie zajmują drugą lokatę z siedmioma punktami na koncie. Natomiast piłkarze Bytovii mają jedno oczko mniej i znajdują się na dziesiątej pozycji.

W innym spotkaniu Stomil Olsztyn pokonał na własnym stadionie Rozwój Katowice 2:1. Bramki dla gospodarzy strzelili Rafał Kujawa oraz Łukasz Suchocki, a dla gości trafienie zanotował Robert Tkocz.