2. Bundesliga: Piąte zwycięstwo Arminii Bielefeld

Arminia Bielefeld wygrała przed własną publicznością z MSV Duisburg 2:1 (2:1) w poniedziałkowym meczu 20. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Kibice zgromadzeni na SchucoArena na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 11. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas goście, a na listę strzelców wpisał się Thomas Broker, któremu asystował Zlatko Janjić. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze przed przerwą. Najpierw wyrównał Fabian Klos, a chwilę później Christopher Nothe zapewnił miejscowym zwycięstwo.

Arminia Bielefeld zajmuje aktualnie dziewiąte miejsce w tabeli 2. Bundesligi. Podopiecnzi Norberta Meiera mają na swoim koncie 27 punktów, z kolei MSV Duisburg zdobył do tej pory 12 „oczek” i znajduje się na ostatniej pozycji w klasyfikacji.