75 tys. PLN w puli nagród Typera ComeOn!

Weź udział w Typerze ComeOn Premier League i zainkasuj 75.000 PLN nagrody!

Jak to zrobić? To bardzo proste 🙂
Zaloguj się na swoje konto w ComeOn i wytypuj wyniki najbliższej kolejki Premier League, typując 1, X lub 2 w najbliższej serii spotkań angielskiej Premier League. Typując swoje wyniki możesz wykorzystać 3 podpórki z podwójną szansą, czyli np.: „12”, „1X” albo „2X”. Jeśli poprawnie wytypujesz co najmniej 8 wyników otrzymasz swoją część z puli nagród 25.000 zł! Ponadto, jeżeli uda Ci się poprawnie obstawić wszystkie 10 spotkań i odpowiedzieć na pytanie konkursowe – wygrasz nagrodę dodatkową, która może wynieść aż 50.000 zł!

A co nas czeka w 16. kolejce angielskiej Premier League?
Zarządzający ligą zaplanowali 6 spotkań na sobotę, 3 na niedzielę i jedno spotkanie na poniedziałek.
Sensacyjny lider z Leicester zagra przed własna publicznością z pozostającą w ligowym kryzysie Chelsea. Zwycięstwo Chelsea na Stamford Bridge nad Porto w ostatniej kolejce Champions League musiało smakować dla Jose Mourinho wyjątkowo dobrze. Po pierwsze ta wygrana dała The Blues zwycięstwo w Grupie E i rozstawienie przed losowaniem fazy pucharowej LM, po drugie zamknęła na chwile buzie wszystkim krytykom Mou – właszcza tym dziennikarzom, którzy wciąż pytali o to samo Jose na konferencjach prasowych, a co było wyjątkowo irytujące dla coacha Chelsea. Po trzecie wreszcie, co wyraźnie pokazały kamery, bardzo zadowolonym z tego wyniku był właściciel Niebieskich – Roman Abramowicz. To powinno zmniejszyć nieco ciśnienie i ten ciężar, jaki od dłuższego czasu towarzyszył Jose i jego podopiecznym. Gdyby jeszcze udało się wygrać The Blues z liderem i to na jego terenie, to mógłby być prawdziwy przełom na dalszą część sezonu, na co na pewno liczą wszyscy fani mistrzów Anglii.
Jednak Lisy to ekipa bardzo świadoma swoich umiejętności, doskonale poukładana i zbilansowana, prowadzona przez bardzo doświadczonego trenera, jakim jest Claudio Ranieri. The Foxes można jednak pokonać, co udowodnili już Kanonierzy. Czy tego samego uda się dokonać The Blues, przekonamy się w poniedziałek wieczorem.

Pamiętajcie, że aby wziąć udział w Typerze ComeOn Premier League musicie posiadać konto u tego bukmachera. Nic prostszego, jak po prostu je sobie założyć, a teraz dodatkowo możecie jeszcze dostać za darmo 25 zł na start!!

Nie masz jeszcze konta w ComeOn? Odbierz swoje 25 zł bez konieczności wpłacania depozytu. Tylko z tego linka ==> TUTAJ <== otrzymasz darmową kasę na grę! Oferta dotyczy tylko tych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ComeOn.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy