Serie A: Salah nie zagra nawet przez sześć tygodni

Pomocnik AS Romy, Mohamed Salah nabawi się kontuzji stawu skokowego – poinformowano na portalu włoskiego klubu. 23-latka czeka od czterech do sześciu tygodni przerwy w grze.

Egipcjanin urazu nabawił się podczas derbów Rzymu, po starciu z Senadem Luliciem. W 58. minucie gry, zmienił go Alessandro Florenzi. „Giallorossi” wygrali z Lazio 2:0.

Skrzydłowy Romy w bieżącym sezonie rozegrał jedenaście meczów w Serie A. Zdobył w nich pięć goli i zanotował jedną asystę. W Lidze Mistrzów w czerech spotkaniach zaliczył jedno trafienie.

Z powodu urazu, Salah nie będzie mógł zagrać w zbliżających się meczach eliminacji do mistrzostw świata. Zawodnicy Hectora Raula Cupera 14 i 17 listopada zmierzą się z Czadem.