Puchar Anglii: Aston Villa zremisowała z czwartoligowcem

Aston Villa zremisowała na wyjeździe 1:1 z Wycombe Wanderers w spotkaniu trzeciej rundy Pucharu Anglii. Dla zespołu z Birmingham było to szesnaste spotkanie z rzędu bez zwycięstwa.

Pierwszego gola zdobyli goście. W 22. minucie gry, na listę strzelców wpisał się Micah Richards, któremu asystował Carles Gil. Pięć minut po przerwie wynik na 1:1 ustalił Joe Jacobson. 29-letni Walijczyk pokonał Marka Bunna strzałem z rzutu karnego. Chwilę wcześniej rywala w polu karnym sfaulował Ashley Westwood.

Wycombe Wanderers zajmuje obecnie szóste miejsce w League Two (czwartej klasie rozgrywkowej). Piłkarze Remiego Garde są na ostatniej pozycji w Premier League.

Drugie spotkanie pomiędzy obiema drużynami odbędzie się w tym miesiącu. Tym razem gospodarzem będzie Aston Villa.