A-League: Podział punktów na Allianz Stadium

Piłkarze Sydney FC zremisowali przed własną publicznością z Western Sydney Wanderers FC 1:1 (1:1) w meczu 20. kolejki australijskiej A-League.

Kibice zgromadzeni na Allianz Stadium na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 13. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas goście, a na listę strzelców wpisał się Dario Vidosić. Asystę przy tym golu zanotował Mark Bridge. Gospodarze zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą. Piłkę do własnej bramki skierował Scott Jamieson, który tym samym ustalił wynik rywalizacji.

Western Sydney Wanderers FC zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli A-League. Podopieczni Anthony’ego Popovicia mają na swoim koncie 35 punktów, z kolei Sydney FC zdobyło do tej pory sześć „oczek” mniej i znajduje się na szóstej pozycji.