A-League: Podział punktów na Suncorp Stadium

Piłkarze Brisbane Roar zremisowali przed własną publicznością z Newcastle United Jets 2:2 (1:2) w spotkaniu 19. kolejki australijskiej A-League.

Kibice zgromadzeni na Suncorp Stadium na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do szóstej minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Jamie Maclaren. Niespełna kwadrans później na prowadzenie wyszli goście. Najpierw do wyrównania doprowadził Mitch Cooper, a po chwili jednobramkową przewagę przyjezdnym dał Milos Trifunović, który skutecznie wykorzystał rzut karny.

Wynik rywalizacji ustalił Enver Alivodić, który w 69. minucie wbił piłkę do własnej bramki.

Brisbane Roar zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli A-League. Podopieczni Johna Aloisiego mają na swoim koncie 35 punktów, z kolei Newcastle United Jets ma na swoim koncie 20 „oczek” i znajduje się na ósmej pozycji.