A-League: Wysoka porażka Brisbane Roar

Piłkarze Melbourne Victory wygrali przed własną publicznością z Brisbane Roar 4:0 (3:0) w spotkaniu 15. kolejki australijskiej A-League.

Kibice zgromadzeni na AAMI Park na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do piątej minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Fahid Ben Khalfallah, a asystował mu Gui Finkler. Kolejne dwie bramki zdobył jeden z bohaterów tego pojedynku Kosta Barbarouses.

Po przerwie wynik rywalizacji ustalił Besart Berisha, który wykorzystał dogranie Ben Khalfallaha.

Melbourne Victory zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli A-League. Ekipa „Blues” ma na swoim koncie 24 punkty, z kolei Brisbane Roar zdobyło do tej pory cztery „oczka” więcej i mimo porażki znajduje się na pierwszej pozycji w klasyfikacji.