AFC Bournemouth próbowało zakontraktować Lewisa Grabbana

Norwich City odrzuciło dwie oficjalne oferty AFC Bournemouth za 27-letniego angielskiego napastnika Lewisa Grabbana – donosi “Sky Sports”.

Wychowanek londyńskiego Crystal Palace w drużynie z południowej części Anglii miał zwiększyć siłę ofensywną, której w pierwszych spotkaniach nowego sezonu ewidentnie brakowało. I nie zmienił tego nawet fakt, iż w starciu z West Hamem United w ramach 3. kolejki The Cherries strzelili cztery bramki.

Warto zaznaczyć, iż Lewis Grabban reprezentował już barwy klubu z Vitality Stadium przez dwa lata (2012-2014). Wówczas w 93 występach strzelił on trzydzieści pięć bramek oraz zanotował trzynaście asyst.

Jak na razie nie wiadomo ile za bramkostrzelnego snajpera zaoferowali przedstawiciele AFC Bournemouth. Spekuluje się jednak, iż mogli przedstawić oni propozycję opiewającą nawet na pięć milionów funtów.

W poprzednim sezonie na zapleczu Barclays Premier League urodzony w Londynie zawodnik, który ma za sobą grę również dla takich ekipa jak Millwall FC, Rotherham United, czy też Brentford FC, rozegrał 35 meczów. Strzelił w nich dwanaście bramek.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…