Alessandro Lucci: Juan Cuadrado nie odejdzie z Chelsea

Agent Juana Cuadrado, Alessandro Lucci przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego klient, mimo zainteresowania ze strony innych klubów, pozostanie w londyńskiej Chelsea na kolejny sezon.

Ostatnio w brytyjskiej i włoskiej prasie wiele pisało się na temat zmiany barw klubowych przez kolumbijskiego skrzydłowego. W gronie drużyn, które chciały pozyskać 27-latka wymieniało się między innymi Juventus, czy też Valencię. Pełnomocnik piłkarza za pośrednictwem mediów zaprzeczył jednak tym spekulacjom.

– Byłem ostatnio bardzo zdziwiony, gdy przeczytałem w jakiejś angielskiej, czy też włoskiej gazecie o wyimaginowanych plotkach transferowych Juana Cuadrado. Wydaje mi się, że najwyższy czas złożyć wyjaśnienia – powiedział Alessandro Lucci, cytowany przez „Tutto Mercato”.

– Cuadrado jest zawodnikiem Chelsea. Jose Mourinho zdecydował się ściągnąć go nieco ponad pięć miesięcy temu. Od tamtego momentu nic się nie zmieniło, ponieważ trener wciąż w niego wierzy. Zwrócił ostatnio na siebie uwagę wielu klubów, ale powtarzam, że Juan jest zawodnikiem Chelsea – kontynuował.

– O ewentualnym transferze do nowego klubu zadecyduje Juan wraz ze mną, nikt inny – dodał.