Analiza: Legia Warszawa – Wisła Kraków

Arcyważne spotkanie, które będzie miało kolosalny wpływ na losy mistrzostwa Polski.

W XXI w. Legia i Wisła to zdecydowanie dwa najbardziej utytułowane zespoły w Ekstraklasie. Na czternaście możliwych do wywalczenia tytułów mistrza Polski siedem „zgarnęli” krakowianie, a cztery zespół z Warszawy. Hegemonię tych dwóch klubów udało się przerwać tylko Zagłębiu Lubin (2007), Lechowi Poznań (2010) i Śląskowi Wrocław (2012).

Ostatni mecz Białej Gwiazdy z Wojskowymi przy Łazienkowskiej 3 zakończył się remisem 2:2, a krakowianie stracili zwycięstwo w doliczonym czasie gry po samobójczym golu.

Niestety po ostatnich wynikach piłkarze Wisły z każdą kolejką oddalają się od występu w europejskich pucharach. Jeszcze nie tak dawno mecz określany hitem kolejki, dziś ma zupełnie inny wydźwięk – oba kluby są na przeciwnych biegunach, zarówno piłkarsko, jaki i pod względem zarządzania.

Na dzień dzisiejszy Legia walczy o Mistrzostwo Polski z Lechem Poznań. Wydaje się być ono na wyciągnięcie ręki, aby jednak spełnić swoje marzenia, koniecznie musi wygrać ten mecz.

Czy Orlando Sa lub Paweł Brożek strzelą gole w tym meczu? Nasz typ to, mimo uznania dla Białej Gwiazdy, zwycięstwo Legii Warszawa. Polecamy również całą gamę zakładów na każdą połowę.
Dołącz do meczu otrzymując dodatkowe emocje, postaw zgodnie ze swoimi przewidywaniami.

[sc:betano] Legia Warszawa – Wisła Kraków, 31.05.2015 15:30 (marża 0%)

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betano załóż je klikając TUTAJ.