Antwerp – Royale Union SG – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Antwerp – Royale Union SG. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 5. dzień lutego, wybraliśmy z belgijskiej Jupiler League.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w meczu na szczycie w belgijskiej ekstraklasie padną mniej niż trzy bramki

Royale Union to lider rozgrywek w Belgii, a Antwerpia jest wiceliderem. Obie drużyny walczą o tytuł, choć gospodarze mają aż siedem punktów straty do ekipy z Sint-Gillis.

Uważamy, że będzie to zacięte spotkanie, z małą liczbą sytuacji i być może bez bramek. Wcale nie zdziwimy się, jeśli pojedynek zakończy się bezbramkowym remisem.

My jednak stawiamy na poniżej 2.5 gola, bo trudno spodziewać się, że w spotkaniu dwóch wyrównanych drużyn, zobaczymy kanonadę.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Antwerp – Royale Union SG, typ: poniżej 2.5 gola, kurs 2.12.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…