Antwerp – Royale Union SG – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Antwerp – Royale Union SG. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 5. dzień lutego, wybraliśmy z belgijskiej Jupiler League.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w meczu na szczycie w belgijskiej ekstraklasie padną mniej niż trzy bramki

Royale Union to lider rozgrywek w Belgii, a Antwerpia jest wiceliderem. Obie drużyny walczą o tytuł, choć gospodarze mają aż siedem punktów straty do ekipy z Sint-Gillis.

Uważamy, że będzie to zacięte spotkanie, z małą liczbą sytuacji i być może bez bramek. Wcale nie zdziwimy się, jeśli pojedynek zakończy się bezbramkowym remisem.

My jednak stawiamy na poniżej 2.5 gola, bo trudno spodziewać się, że w spotkaniu dwóch wyrównanych drużyn, zobaczymy kanonadę.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Antwerp – Royale Union SG, typ: poniżej 2.5 gola, kurs 2.12.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…