Arturo Vidal nie zamierza odchodzić z Juventusu Turyn

Pomocnik Juventusu Turyn, Arturo Vidal wykluczył zmianę pracodawcy w najbliższym czasie. Chilijczyk jest łączony z przenosinami do Manchesteru United.

– Czuję się tutaj szczęśliwy. To będzie mój czwarty rok w Juventusie Turyn, a czuję się tutaj jak w domu. W ostatnim czasie wydarzyły się dobre rzeczy i jesteśmy w stanie grać najlepszą piłkę w naszym wykonaniu. Jestem zadowolony z wyników – wyjaśnił Chilijczyk, cytowany przez „Daily Star”.

– Zawsze pojawiają się plotki, ale staram się być zrelaksowany. Myślę tylko o Juventusie. Jestem w tej chwili przygotowany na sto procent i trenuję, aby stać się jednym z najlepszych graczy. Zawsze pojawiają się pogłoski odnośnie przyszłości, ale nie staram się o nich myśleć. Mam odpowiednią osobę od tego – stwierdził 27-letni pomocnik, który miał na myśli swojego agenta.

Arturo Vidal od początku sezonu spisuje się z bardzo dobrej strony w drużynie prowadzonej przez Massimiliano Allegriego. Jak do tej pory na placu gry pojawił się w dziesięciu meczach Serie A, w których zdobył cztery bramki i zanotował jedną asystę.