Ashley Young: Chcemy osiągnąć sukces w Europie

Ashley Young stwierdził w ostatnim wywiadzie, iż po zeszłorocznej absencji Manchesteru United w Lidze Mistrzów, „Czerwone Diabły” są zdeterminowane, aby w obecnych rozgrywkach osiągnąć sukces.

– W poprzednim sezonie brakowało mi występów w Lidze Mistrzów. Nie sądzę, abym był jedynym zawodnikiem w zespole, który miał takie odczucia. Siedziałem w domu i oglądałem mecze razem z rodziną. Teraz jestem bardzo zadowolony, że ponownie się w niej znaleźliśmy – powiedział Ashley Young, cytowany przez „Mirror”.

– To dla nas najważniejsze rozgrywki, dlatego rok temu byliśmy bardzo rozczarowani. To zawsze zostaje w głowie i ciągle się o tym myśli. Na szczęście to już przeszłość, dlatego z niecierpliwością czekamy na nadchodzące spotkania – dodał.

– Wróciliśmy i postaramy się osiągnąć jak najwięcej. Wiemy, że w pewnym momencie będziemy musieli zmierzyć się z najlepszymi zespołami w Europie. Jeśli jednak wyjdziemy z grupy, będziemy na to gotowi – zaznaczył.

We wtorkowym spotkaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów podopieczni Louisa van Gaala zmierzą się na wyjeździe z PSV Eindhoven. W drugim meczu grupy B VfL Wolfsburg podejmie u siebie CSKA Moskwa.